ZREALIZUJ
BON TURYSTYCZNY

Wykorzystaj BON TURYSTYCZNY i spędź Swój wymarzony czas w górach z Aqua Park Zakopane w cenie!

how to create your own site for free

Z nami zrealizują Państwo BON TURYSTYCZNY i zapewnią swojej rodzinie bezpieczny nocleg.
Tutaj możesz poznać nasze działania w zakresie zapewnienia bezpiecznego wypoczynku w obiektach hotelowych Spółki POLSKIE TATRY S.A. - #bezpieczniewPOLSKICHTATRACH

Jak zrealizować bon?

1

Możesz to zrobić w domu

Bon turystyczny możesz wygenerować w systemie teleinformatycznym po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) - tworzenie konta PUE w ZUS

2

Możesz to zrobić w domu

Bon będzie miał postać unikalnego, 16-cyfrowego numeru, który otrzymasz za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej. Numer ten musisz podać podczas rezerwacji pobytu lub okazać najpóźniej przy zakwaterowaniu.

3

W obiekcie hotelowym lub domu

Bon należy aktywować w PUE ZUS. Po aktywacji otrzymasz kod obsługi płatności - 16 cyfrowo-literowy (np. 43W2-44QW-65S3-9W4A). 

4

W obiekcie hotelowym

Otrzymany kod (patrz punkt 3) podaj na recepcji podczas płacenia za pobyt. Następnie otrzymasz w wiadomości SMS kod weryfikacyjny płatności, który należy podać na recepcji.

Mobirise

Chcesz mieć
Aqua Park Zakopane gratis?

Zarezerwuj pobyt
w jedny z naszych obiektów hotelowych

Wybierz Pensjonat, Willę, Hotel lub Zajazd Górski
i sprawdź ofertę

Mobirise

Pensjonat
BIAŁY POTOK ***

U wejścia do Doliny Białego znajduje się Zespół Pensjonatów Dolina Białego. Bliskość natury oraz relaksacyjna atmosfera czynią z Pensjonatu Biały Potok idealne miejsce na pobyty rodzinne i konferencyjno-szkoleniowe.

Mobirise

Pensjonat
TELIMENA ***

Przy wejściu do Doliny Białego znajduje się Pensjonat Telimena wchodzący w skład Zespołu Pensjonatów Dolina Białego. Telimena idealnie nadaje się na pobyty integracyjno-wypoczynkowe.

Mobirise

Willa
PAN TADEUSZ

Willa Pan Tadeusz została wybudowana w 1930 roku. Można w niej dostrzec piękno idealnie zachowanej przedwojennej posiadłości. Jej wnętrza to melanż klasyki i ekskluzywności.

Mobirise

Zespół Pensjonatów
ANTAŁÓWKA ***

Zespół Pensjonatów Antałówka to dwa obiekty - Antałówka I i Antałówka II, położone na wzgórzu, z którego rozciąga się przepiękny widok na panoramę Tatr. Obiekt zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 10 minut spacerem od centrum miasta.

Mobirise

Hotel
TATRY ***

Na polanie Zgorzelisko, na wysokości ok. 1100 m.n.p.m. znajduje się Hotel Tatry. Jest on jendym z najwyżej położonych obiektów konferencyjno-wypoczynkowych w Polsce. 7 hektarowy teren zielony tworzy spokojną atmosferę, w której można wypocząć.

Mobirise

Zajazd
GÓRSKI KUŹNICE

Zajazd Górski Kuźnice to doskonałe miejsce na pobyty rodzinne i indywidualne. Cały budynek utrzymany jest w klimacie folkowym z elementami nowoczesności. Obiekt położony przy dolnej stacji kolei linowej na Kasprowy Wierch.